Вітання з нагоди Дня Збройних Сил України

Дорогі захисники Української держави! Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня Збройних сил України!

В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка зараз боронить нашу країну на Сході, в зоні проведення АТО. Ми пам’ятаємо і тих, хто, виконуючи свій обов’язок, заплатив власним життям…

З глибокою шаною і вдячністю щиро вітаємо всіх військовослужбовців з професійним святом та бажаємо усім вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний