Вітання з нагоди Дня Збройних Сил України

Дорогі захисники Української держави! Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних Сил України.

Ми вдячні всім, хтo захищав і захищає нашу рідну землю від вoрoжих військ, хтo ставав на захист Вітчизни за першим її пoкликoм у різні часи нашої історії.

Саме у цей складний час для нашої країни ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. За цей короткий період ми змогли збудувати нову Українську армію. Національну. Патріотичну. Відважну.

Слава Героям – тим, хто поліг на полі брані, тим, хто і сьогодні на передовій, під обстрілами недругів боронить Україну!

Звертаємося до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами.

Тож прийміть щирі слова подяки і вдячності за Ваше самовіддане служіння Батьківщині. У цей чудовий день від душі бажаю Вам добра, щастя, злагоди та добробуту. Здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам. Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним!

Від імені виконуючих обов’язки старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний

Сосницька селищна рада