Вітання зі святом – днем селища Сосниця!

Шановні земляки!

Сердечно вітаю вас з Днем селища!

Цими днями наша квітуча, чарівна Сосниця, святкує День народження. Цього дня ми почуваємося іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за край, який став нашою затишною домівкою. Адже Сосниця – це як маленька держава, зі своїми традиціями, звичаями, побутом та культурою.

У такі свята, як День народження селища, кожен його житель відчуває себе частиною великої родини, частиною своєї могутньої Батьківщини.

У це світле свято бажаю, щоб наша Сосниця завжди була квітучою і красивою, а життя кожної сім’ї – сповнене душевного тепла, радості й достатку! Нехай із кожним роком Сосниця процвітає, нехай у селищі завжди лунають дитячі голоси, примножується його слава і краса.

У цей святковий день прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, достатку, наснаги у всіх ваших добрих справах. Нехай мир та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та дружну громаду!

Нехай це свято буде радісним, світлим і запам’ятається Вам назавжди!

З Днем народження, рідна Сосниця!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний