Вітання зі святом працівників харчової промисловості

Шановні працівники і ветерани харчової галузі!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників харчової промисловості!

Виробництво харчових продуктів є однією з найперших умов життя людей і розвитку суспільства. На вашу галузь покладено відповідальне завдання – задоволення потреб кожної родини в якісній, смачній та доступній продукції харчування.
Ефективна робота підприємств галузі зумовлена, передусім, професіоналізмом працівників, високим рівнем організації виробництва та впровадженням новітніх технологій.

У день вашого професійного свята, дорогі трудівники харчової промисловості, прийміть слова заслуженої подяки та шани і найщиріші вітання з нагоди Дня працівників харчової промисловості.

Нехай кожен день приносить вам нові здобутки і досягнення, а ваше життя буде щасливим і радісним, родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Вітаючи вас зі святом, зичимо вам міцного здоров’я, наснаги та нових виробничих успіхів на благо нашої громади.

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний