Вітаємо працівників побутового обслуговування населення та ЖКГ з професійним святом

Шановні ветерани та працівники побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства!

Прийміть теплі і сердечні вітання з нагоди професійного свята!

Сьогодні важко уявити наше життя без вашої стабільної та злагодженої роботи. Від стійкої і надійної роботи комунальних сфер, професіоналізму і відповідальності працівників залежать надійне забезпечення життєдіяльності громади, її розвиток, порядок і чистота на вулицях, комфортні умови проживання, благополуччя і улаштованість нашого побуту.

Варто визнати, що з цією благородною місією ви справляєтеся гідно. Сподіваємося, що ви і надалі докладатимете всіх зусиль для вирішення поставлених завдань, проявлятимете відповідальність і вноситимете гідний внесок в розвиток нашої громади.

У цей передсвятковий день прийміть слова подяки за сумлінну працю, вірність обраній справі, вклад в підвищення якості життя земляків. Від душі бажаємо вам міцного здоров’я, оптимізму, невичерпної енергії та подальших успіхів у всіх добрих починаннях!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний