Вітаємо з Днем державної служби України

Шановні працівники державних закладів і установ!

З глибокою повагою до вашої відповідальної праці щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби.

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.

Кожен державний службовець на своєму місці має бути єднальною ланкою між владою і народом. Довіра до влади починається з людини, яка вирішує повсякденні проблеми. Саме тому, суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.

Тому нехай ваш професіоналізм, старанність, розуміння  та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям. Нехай ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку країни, а родинне тепло, злагода та достаток допомагають у виконанні нелегкого й почесного професійного обов’язку. Бажаємо вам щасливих днів і плідних справ та легких життєвих доріг.

Хай Бог допомагає всім вам у добрих планах і починаннях, а кожен день приносить задоволення від результатів своєї діяльності.

Сосницька селищна рада