Вітаємо з Днем Гідності та Свободи

d-gid-i-sv21 листопада – у день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції в 2004 році та Революції Гідності 2013 році, відзначається День Гідності та Свободи.

Події двох майданів в Україні стали підтвердженням того, що ми є  сильною, суверенною і незалежною нацією. Небайдужі мільйони кращих синів і дочок України вийшли на Майдан Незалежності у Києві заявивши на весь світ, що більше не будуть покірними рабами і готові відстояти свою людську гідність і свободу Української держави.

Ми відродилися як сучасна європейська  нація, нація гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність. І сьогодні, в час змін, нашим святим обов’язком є відродження країни, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист прав і свобод громадянина та національних інтересів нашої України.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро дякую кожному з вас за те, що ви патріоти, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, що формує нове обличчя демократичної Європи. Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. Закликаю вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичу віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного Довженкового краю.

Слава Україні! Слава її Героям!

Від імені виконуючих обов’язки старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний

Сосницька селищна рада