Вітаємо з Днем вихователя та Всеукраїнським днем дошкілля

Шановні педагоги, працівники дитячих садків і ветерани дошкільної освіти! Вітаємо вас з професійними святами!

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Адже дошкільний вік – це період у житті дитини, в якому формується особистість, той фундамент, який служить нам опорою і основою в подальшому житті.

Від мудрості, таланту, професіоналізму вихователя залежить багато чого: благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини. З вашою допомогою діти вчаться спілкуватися і освоюють норми соціальної поведінки, пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

І як би нам не здалося дивним, але працівники дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.

Тому в ці особливі дні ми приєднуємося до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників і щиро висловлюємо Вам свою подяку.

Нехай Ваші доброта і професійна майстерність роблять радісним і цікавим кожен день вихованців дитячих садів! Творчих успіхів вам, щастя, благополуччя, міцного здоров’я, гарного настрою і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в вашій, так необхідній всім нам праці!

Зі Святом!

Сосницький селищний голова Андрій Портний,
депутатський корпус та
виконавчий комітет селищної ради

Сосницька селищна рада

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: