Вітаємо з Міжнародним днем волонтера!

5 грудня, в усьому світі вітають волонтерів – людей, які безоплатно віддають свій час, сили і любов тим, хто потребує допомоги.

Сфери діяльності, в яких можна побачити їхню роботу, воістину численні і різноманітні. Для нас же за останні роки цей день набув особливого значення. І дуже приємно, що сьогодні лунають не лише вітання в адресу цих неймовірних людей, а й слова подяки та визнання їхньої праці.

Найбільше слів вдячності волонтери отримують від наших солдатів. Вони не лише збирають кошти, купують амуніцію і все необхідне, а ще, не зважаючи інколи на смертельну небезпеку, доставляють все необхідне нашим військовослужбовцям на передову.

Тож хочу привітати всіх, хто вибрав для себе цей нелегкий шлях і став для когось вірним другом і надійною опорою. Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність та безкорисливу працю. Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ не здається та перемагає!

Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаю оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

Від імені виконуючих обов’язки старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний

Сосницька селищна рада