Вітаємо з Великоднем

Шановні мешканці Сосницької громади та району! Прийміть найщиріші вітання зі світлим та величним християнським святом Воскресіння Христового!

Цей великий день зближує людей різних національностей і релігій, нагадуючи про необхідність самовдосконалення, милосердя і любові до ближніх. Він має велике значення не тільки для віруючих, а й для всіх, хто дорожить багатовіковими духовними традиціями, своєю історією і культурою.

Його з нетерпінням чекають і відзначають в кожній сім’ї Сосниччини, адже світла пасхальна радість зігріває серця людей, надихає на добрі справи і вчинки, пробуджує у нас прагнення жити по совісті, бути милосердними і надавати допомогу тим, хто її потребує.

Від щирого серця вітаємо з Великоднем православних християн і всіх тих, кому близьке це свято! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, здійснення всіх надій і благих починань! Нехай свято Великодня надихне вас на хороші справи, а у ваших домівках і сім’ях завжди панують любов, щастя, радість і душевний спокій!

Зі світлим святом Христовим Воскресінням, дорогі земляки!

З повагою
Сосницький селищний голова
Андрій Портний,
депутатський корпус та
виконуючі обов’язки старост

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: