Вітаємо з Всеукраїнським днем психолога!

Сьогодні своє професійне свято відзначають психологи, люди цікавої та водночас надзвичайно складної і потрібної професії.

Складно уявити сучасне життя без кваліфікованого фахівця і мудрого порадника, що допомагає знайти правильне рішення, відновити душевну рівновагу, вселити впевненість, відчути позитивні емоції. Робота практичного психолога потребує як ґрунтовних знань, так і уміння розуміти іншу людину та прагнення надати їй неоціненну підтримку в складній ситуації.

Тому сьогодні хочемо привіти наших шкільних психологів! Адже ви першими приходите на допомогу тим дітям, які гостро потребують підтримки і допомоги, допомагаєте згладжувати конфлікти, як всередині шкільного колективу, так і між школярами та вчителями, їхніми батьками.

Саме ви допомагаєте їм побороти їх страхи і проблеми, подолати вікові кризи, сприяєте становленню дітей як творчо орієнтованих розвинених особистостей.

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом, бажаємо здоров’я, благополуччя, професійної самореалізації та успіхів у вашій непростій, але дуже важливій роботі!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: