Візит народного депутата Максима Зуєва

В минулу п’ятницю до Сосниці, з робочим візитом, прибув народний  депутат України Максим Зуєв. У приміщенні актової зали Сосницької РДА він зустрівся з керівництвом громади, структурними підрозділами селищної, районної ради та райдержадміністрації, місцевими депутатами, в.о. старостами, сільськими головами та громадськістю.

Розпочав він свою зустріч з розповіді про свою роботу у Верховній Раді, зокрема в комітеті з питань транспорту та інфраструктури. Також Максим Зуєв представив свого помічника у Сосницькому районі, їм стала директорка навчально-реабілітаційного центру, за сумісництвом депутат Сосницької селищної ради Лілія Саприкіна.

Далі відбулась жвава дискусія у форматі «запитання – відповідь»  із присутніми у залі. На деякі питання були надані обґрунтовані відповіді, а проблемні – взяті на контроль для подальшого їх вирішення.

Серед порушених питань:

• некомфортне перебування дітей у музичній школі та будинку школярів;
  • капітальний ремонт у садочку «Калинка»;
  • можливість створення молодіжного центру в приміщенні старої двоповерхової школи (біля типографії);
  • децентралізації та перспективи Сосницького району;
  • заборгованість по заробітній платі у центральній районній лікарні та недопущення скорочення медперсоналу;
  • проведення другої черги берегоукріплення річки Десна;
  • проведення тендеру на постачальника газу в балонах для сільських жителів району;
  • передача будівель санаторію ім. Щорса на баланс Сосницької селищної ради;
  • забезпечення жителів Сосниці, Змітніва та Бутівки питною водою;
  • безпечність вакцини індійського виробництва;
  • створення робочих місць;
  • та інші.

По закінченню зустрічі Максим Зуєв  наголосив, що жодне звернення від людей не залишиться без уваги та подякував усім за підтримку, та висловлену йому на виборах довіру.

Після завершення зібрання люди мали змогу поспілкуватися з народним депутатом особисто та надати письмові звернення його помічникам.