Водопостачання. До уваги підприємств, організацій та жителів Сосниці

У зв’язку з випадками несанкціонованого втручання в комунальні мережі питного водопостачання ОФІЦІЙНО ПОВІДОМЛЯЄМО, що згідно до Законів України Про питну воду та питне водопостачання” та “Про житлово-комунальні послуги” і «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України» всі роботи на мережах до вузла обліку (індивідуального лічильника, відсічного крана) повинні погоджуватись з Організацією , що займається водопостачанням та здійснюватись персоналом, який має допуски до відповідних видів робіт та пройшов чергове медичне обстеження. У нашому населеному пункті це комунальне підприємство «Сосницьке комунально-житлове управління».

Тобто, якщо Вам необхідно підключитись до водопостачання, внести зміни у діюче підключення, замінити лічильник тощо – СПОЧАТКУ ЗВЕРНІТЬСЯ ДО КП «СОСНИЦЬКЕ КЖУ» І НЕ РОЗПОЧИНАЙТЕ ЖОДНИХ РОБІТ САМОСТІЙНО!

Несанкціоноване втручання у комунальні мережі водопостачання тягне за собою застосування штрафних санкцій згідно чинного Законодавства.

Приклад з життя, телефонний дзвінок: « У мене зламався лічильник, я купив і встановив новий, прийдіть опломбуйте, я оплачу». Так от у даному випадку прийдеться оплатити вартість води з дати останньої фіксації показників лічильника до моменту виявлення порушення з розрахунку діаметра труби та безперервного цілодобового споживання та вартість робіт. Хто дружить з фізикою порахуйте скільки це вийде за добу.

Кожну роботу повинен робити відповідний фахівець. Звертайтесь особисто вул. Богдана Хмельницького, 6, або телефонуйте 2 12 32.

КП «Сосницьке КЖУ»

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: