Волонтер Корпусу Миру проводить оцінку організаційної спроможності селищної ради

Волонтер Корпусу Миру Ітан Елліс (Ethan Ellis) провів поточну оцінку організаційної спроможності Сосницької селищної ради.

Цей внутрішній аудит допоможе оцінити потреби, організаційну спроможність, допоможе зі стратегічним плануванням, надасть поради щодо покращення врядування, внутрішнього управління, проектної роботи.

Ітан вже мав змогу поспілкуватись практично з кожним з нас, він брав участь у спільних заходах та спілкувався з населенням для комплексного розуміння ситуації.

Однак оцінка організаційної спроможності розпочалась з анонімного опитування працівників селищної ради. Кожен із нас оцінив розвиток нашої організації за 12 напрямками – партнерство, наявність місії, зрозумілість кадрового росту, зв’язки з громадськістю та ін.

Вчора Ітан зібрав всіх для розгляду висновків та визначення пріоритетів. Наступний етап – підготовка плану для покращення ситуації, що склалася.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<