Врахуємо побажання Сосницької громадської спілки учасників бойових дій

Як відомо, на даний час тривають громадські обговорення з розробки генерального плану смт Сосниця.

Тому 15 листопада представник Сосницької громадської спілки учасників бойових дій Ігор Штигайло звернувся до начальника відділу комунальної власності та земельних відносин Сосницької селищної ради Ігоря Чернухи з питанням щодо розробки генерального плану з урахуванням потреб всіх учасників бойових дій Сосницької ОТГ. А саме передбачення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд.

Під час обстеження основного креслення (схеми) проектних планувальних обмежень Ігорем Штигайло було запропоноване розміщення земельних ділянок за вищевказаними цільовим використанням передбачити по вул. Чернігівська в районі в’юниського саду.

Побажання представника Сосницької громадської спілки учасників бойових дій буде враховано.

Сосницька селищна рада