Вуличне освітлення в селі Мале Устя

Освітлення вулиць залишалося багаторічною мрією жителів села Мале Устя, бо нічні ліхтарі – не просто окраса вечірнього краєвиду населеного пункту, а й безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрути у темряві…

І ось сьогодні ця багаторічна мрія збулася і малоустенці можуть спостерігати приємний результат – досить пожвавлену автодорогу Сосниця-Шаповалівка вже освітляють нічні ліхтарі.

В процесі реалізації проекту було змонтовано 2,7 км лінії та 27 вуличних світильники потужністю 60 Вт.

Звичайно ж не обійшлося без спільної роботи. Так, завдяки сприяння Народного депутата Анатолія Євлахова, з Державного бюджету виділено 250 тис. та за рахунок співфінансування з бюджету громади 110 тис. нам вдалося реалізувати проект.

Сосницька селищна рада