Європейський культурний фонд виділяє гранти

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє, що Європейський культурний фонд (European cultural foundation, ECF) виділяє гранти з метою підтримки всіх видів мистецтва: музики, театру, танцю, кіно, документалістики, мультимедіа, фотографії, дизайну, моди та інших видів мистецтва.

Програма «Крок за межі» (Step Beyond Travel Grants) спрямована на вивчення та обмін думками, навичками і натхненням між учасниками. Підтримувана Фондом поїздка повинна стати початком довгострокового співробітництва, а проекти, що виникли в результаті, впливати на місцевий або регіональний мистецький та культурний контекст, культурну політику.

Розмір гранту складає від 250 до 700 доларів (залежно від країни призначення), які виділяються на покриття транспортних витрат. Грант буде виплачений після того, як поїздка відбулася.

У конкурсі можуть взяти участь перспективні художники та працівники культури кожної сфери сучасного мистецтва, які хочуть перетнути кордони всередині європейського простору для відкриття нових територій, розвитку співробітництва та партнерства. Фонд прагне підтримати діячів культури і мистецтва, які подають надії, і у яких ще не було можливостей подорожувати. Тому перевага віддається кандидатам у віці від 18 до 35 років, які перебувають на початковій стадії своєї кар’єри (перші 10 років діяльності у відповідній сфері).

Не фінансуються поїздки, учасники яких не мають зарубіжних партнерів (приймаючої сторони).

Для того щоб взяти участь у конкурсі, кандидатам необхідно:

  • зареєструватися на ECF Labs;
  • заповнити онлайн-заявку, яка включає особисті дані кандидата, обґрунтування мети поїздки, зазначення одного зацікавленого партнера або приймаючої сторони в країні призначення і добре пророблений маршрут;
  • завантажити резюме або біографію (максимум 1 сторінка);
  • долучити опис власного проекту, його бюджет і передбачувані результати.

Заявка має бути заповнена англійською мовою і відповідати всім критеріям.

Документи приймаються протягом всього року, термін їх розгляду займає 1 місяць.

Додаткову інформацію можна отримани на наступній сторінці.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: