З Міжнародним днем волонтера!

Сьогодні, 5 грудня, в усьому світі вітають волонтерів – людей, які безоплатно віддають свій час, сили і любов тим, хто потребує допомоги.

Сфери діяльності, в яких можна побачити їх роботу, воістину численні і різноманітні. Наприклад, такі люди добровільно викликаються допомагати персоналу в дитячих будинках і будинках престарілих, гасити лісові пожежі, прибирати громадську територію, поширювати плакати або брошури соціальних кампаній, безкоштовно проводити екскурсії по рідних містах, бути перекладачами та інше.

Для нас же за останні роки цей день набув особливого значення. І дуже приємно, що сьогодні лунають не лише вітання в адресу цих неймовірних людей, а й слова подяки та визнання їхньої праці.

Найбільше слів вдячності волонтери отримують від наших солдатів. Вони не лише збирають кошти, купують амуніцію і все необхідне, а ще, не зважаючи інколи на смертельну небезпеку, доставляють все необхідне нашим військовослужбовцям на передову.

Шляхетна справа волонтерів в усі часи була і залишиться однією із найбільш шанованих серед людей! Адже сама суть волонтерства – творити добро на благо тих, хто найбільше цього потребує.

Тож хочу привітати всіх, хто вибрав для себе цей нелегкий шлях і став для когось вірним другом і надійною опорою. Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність та безкорисливу працю. Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ не здається та перемагає!

Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаю оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

З повагою
голова Сосницької ОТГ
Андрій Портний

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: