Забезпечено роботу дистанційного пункту консультування у «Центрі пробації»

01 березня 2021 року головний спеціаліст відділу «Сосницьке бюро правової допомоги» Алла Мірошниченко спільно з провідним інспектором Сосницького районного сектору ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Оленою Шевченко забезпечили роботу дистанційного пункту консультування для осіб, які перебувають на обліку у Сосницькому районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» у Чернігівській області.

За правовою допомогою звернулись дві особи. Питання стосувались спадкового, сімейного та цивільного права. Працівник бюро надала відповідні роз’яснення по даним питанням.

Під час роботи дистанційного пункту Алла Мірошниченко  проінформувала присутніх  про можливість надання безоплатної вторинної правової допомоги категоріям громадян, що визначені законодавством та поширила інформаційні матеріали системи БПД із зазначенням контактних телефонів та адресою розміщення бюро.

Нагадуємо, що фахова правова допомога надається Сосницьким  бюро правової допомоги з 9-00 год. до 18-00 год. з понеділка по п’ятницю за адресою: смт. Сосниця, вул. Троїцька,32 тел. 2-02-93 .

Також за правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 8-00 год. до 17-00 год. за адресою: м. Мена, вул. С.Титаренка, буд.6А, тел.: (0244) 3-30-01.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: