Замовлення витягу з ДЗК про земельну ділянку Online

Офіційний сайт Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру створив електронний Online сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру  про земельну ділянку.

Сервіс дозволяє здійснити оплату послуги за допомогою електронного платіжного засобу та замовити одержання витягу у будь-якому зручному для вас центрі надання адміністративних послуг.

Дя того, щоб замовити витяг з ДЗК перейдіть на сайт http://map.land.gov.ua і в стрічку пошуку укажіть кадастровий номер земельної ділянки і натисніть кнопку пошуку або клавішу «Enter».

Сервіс автоматично знайде вашу ділянку на карті, після чого вам потрібно клікнути курсором миші на обраній ділянці, а в контекстному меню меню виберіть «Замовити Витяг про земельну ділянку».

2015-12-24_114408

Уважно й достовірно заповніть форму у вікні, що відкриється.

В даній формі необхідно вказати достовірні дані стосовно особи, що замовляє (та буде отримувати) Витяг з ДЗК.

dzk1

Примітка: Найкраще, щоб при замовленні Витягу з ДЗК через мережу Інтернет –  «Прізвище Ім’я По-батькові» Замовника Витягу співпадало з «Прізвищем Ім’ям По-батькові» власника або користувача земельної ділянки.

Примітка: Як що Ви є спадкоємцем земельної ділянки, на яку замовляєте Витяг з ДЗК й подаєте заяву від свого імені, то рекомендується вказати в полях «Серія та Номер документу, що посвідчує повноваження діяти від імені особи», реквізити відповідного документу (що підтверджує той факт, що ви спадкоємець) й мати його при собі в ЦНАП.

Примітка: Як що Ви змінювали Прізвище, й тепер воно не співпадає з Прізвищем, яке вказане в документах на право власності (користування) на земельну ділянку, на яку замовляється Витяг, – рекомендовано вказати реквізити документа, що підтверджує зміну Прізвища (наприклад свідоцтво про шлюб) в полях «Серія та Номер документу, що посвідчує повноваження діяти від імені особи». Також краще, коли Ви підете в ЦНАП для отримання Витягу, взяти даний документ з собою й повідомити про це особу, що буде Видавати Вам Витяг з ДЗК.

Також, при заповненні форми, потрібно обрати Центр надання адміністративних послуг (далі по тексту – ЦНАП), в якому Замовник бажає отримати Витяг з ДЗК.

Після заповнення та перевірки на правильність заповнення усіх полів форми, натисніть кнопку «Сформувати запит».

Для оплати адміністративної послуги натисніть на слово «Посиланням».

Вас буде переадресовано на платіжний сервіс LiqPay, за допомогою якого Ви зможете здійснити оплату адміністративної послуги (за допомогою платіжної картки, платіжного терміналу тощо).

Після того, як Ви сплатите кошти за адміністративну послугу, Вам на електронну пошту буде направлено лист, в якому буде інформація про те, що Ви успішно сплатили за послугу та відповідно Ваше замовлення успішно оформлене та передане на опрацювання.

Протягом кількох днів Вам на електрону пошту надійде лист, в якому буде вказано, що Ваше замовлення опрацьоване. Також, у листі буде зазначено дата та час надходження документів до обраного Вами ЦНАПу.

Після цього Ви можете з’явитися з документом, що посвідчує особу (паспорт), у обраний при замовленні Витягу з ДЗК ЦНАП для отримання відповідних паперових документів.

         Ви побачите повідомлення про успішне формування замовлення та необхідність оплати адміністративної послуги перед тим, як замовлення буде направлене на виконання.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: