Запрошуємо до участі у земельному аукціоні

Сосницька селищна рада запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь у земельних торгах у формі аукціону з продажу права оренди на 7 років на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сосницької об’єднаної територіальної громади.

• Дата проведення торгів: 14 травня 2020 року
  • За адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 20, оф.6.
  • Початок торгів о 11:00.

Для подачі заяв на участь у земельних торах та за більш детальною інформацією звертатися до:

• виконавця земельних торгів – ПП «Десна-Експерт-М», контактна особа Молот Геннадій Миколайович, тел. (0462) 64-00-84, 067-460-22-77
  • організатора земельних торгів – Сосницька селищна рада, відділ комунальної власності та земельних відносин, кабінет №5, контактна особа Чернуха Ігор Олексійович, тел. 2-12-92

Ознайомитись з переліком земельних ділянок можна на сайті Держгеокадастру.