Запрошуємо на тренінг «Ефективні інструменти роботи онлайн»

Онлайн-тренінг “Інструменти ефективної роботи онлайн”  відбудеться 17 червня для представників 5-ти громад-партнерів Програми ДОБРЕ в Чернігівській області: Сосницька, Любецька, Коропська, Новгород-Сіверська, Тупичівська ТГ.

Навички комунікації, проведення онлайн-зустрічей та діалогів у теперішніх умовах ізоляції стають необхідною професійною складовою та визначають успішність спеціалістів різних напрямків роботи. Якщо раніше була можливість провести зустріч віч-на-віч в офісах чи в кав’ярнях, то під час карантину всі робочі обговорення відбуваються виключно онлайн. Окрім того, знання у роботі, наприклад, з гугл-документами, можуть значно полегшити життя в будь-якій сфері діяльності.

Під час тренінгу представники громад навчаться використовувати інструменти роботи онлайн та підвищать свій рівень володіння ними, поглиблять знання щодо забезпечення безпечного простору під час онлайн зустрічей та навчання, попрактикують навички командної роботи онлайн, використовуючи інструменти Google диску та Google-документів з використанням різноманітних інструментів для організації та фасилітації онлайн зустрічей та навчання (інтерактивні дошки, опитувальники, Zoom конференції, тощо).

До тренінгу запрошуються представники органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій та всі бажаючі, яким цікаво дізнатись про використання онлайн-інструментів для комунікації.

Для участі в тренінгу необхідно заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/9DSdPbcAHo8KJdDNA

Тренінг відбудеться 17 червня (четвер) в програмі Zoom (онлайн).

Час проведення тренінгу: 10:00 – 13:00

Посилання на захід в Zoom буде надіслано зареєстрованим учасникам.

За деталями можна звертатись до представника Сосницької селищної ради Романа Дроб’язка – 091 604 62 95, або до координаторки напрямку залучення громадян Програми DOBRE Тетяни Романової – 097 606 70 96.

Тренінг  відбудеться  в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В Чернігівській області виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» в партнерстві з громадським об’єднанням «Спілка ініціатив Чернігівщини».