Запрошуємо мешканців Сосниці для освячення води на «Водохреща»

osvyach2Українці з особливою пошаною ставилися до води. Тому здавна охороняли та прикрашали джерела та криниці. Особливою є вода, освячена на Водохреще.

В свято Водохреща багато хто бере святу воду додому. Це правильно: священна вода має бути в оселі кожного християнина. Зберігати її потрібно у достойному місці, краще біля ікон. Цю воду тримають у хаті весь рік, уживаючи її задля лікування найрізноманітніших хвороб. Святу воду прийнято вживати натщесерце, після ранкової молитви. Однак при недугах чи при нападі злих сил пити її можна і потрібно повсякчас.

Водохреща – день очищення і вигнання нечистої сили. Ось чому так бажано на Водохреща скупатися в ополонці, або хоча б у ванні. Кажуть, що вся вода, включаючи водопровідну, має особливі очисні властивості.

Тож Сосницька селищна рада запрошує всіх бахаючих окунутися на Водохреща! Після служби о 11:30 год. на Дамбі отець Іоан Степанович освятить воду в ополонці. Для зручності купання та перевдягання буде встановлено намет. Сосницьке козацтво пригостить всіх бажаючих козацьким кулішем. Запрошую всіх до купання та частування!

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: