Запрошуємо вас на виставку «В’язні сумління»

Дорогі друзі!
Запрошуємо Вас на виставку «В’язні сумління», присвячену Українській Гельсінській спілці яка відкрилась 14 березня в кінозалі музею.

Впродовж 2 місяців у кінозалі Сосницького літературно-меморіального музею О.П. Довженка експонуватиметься 21 стенд на банерній основі, котрий розповість про кращих людей України, які відстоювали націю коштом власних волі та життя і стали символами незламності та безкомпромісної боротьби за свою державу.

Вхід безкоштовний.

На відкриття 14 березня зібралися представники інтелігенції Сосниччини – педагоги, бібліотекарі, митці, музейні працівники, адже тема актуальна і глибока, а висвітити її прибули шановані гості з Києва:

• Орина Сокульська – голова Всеукраїнського товариства політичних в’язнів  і репресованих, директор газети «Наша віра»;
  • Олена Лодзинська – завідувачка Музею шістдесятництва, м.Київ;
  • Олександр Костюк – народний депутат України І скликання, віце-президент Асоціації народних депутатів України;
  • Олександр Ткачук – І заступник голови ветеранського об’єднання «Українська Гельсінська спілка»;
  • Олександр Сугоняко – політик, економіст, громадський діяч, народний депутат України 12 скликання, президент АУБ.

Також вшанував музей візитом наш постійний друг і порадник – письменник, лауреат численних премій, колишній політ’язень сталінських таборів Микола Адаменко.

Дві години пройшли під впливом знакових постатей і сумних подій середини минулого сторіччя – подій, які перечеркнули долі багатьом світлим людям, що творили українську самобутню культуру. Дві години спілкування не лишили нікого байдужими до теми і, гадаємо, запам’ятаються надовго.

Тож запрошуємо і Вас, дорогі читачі, побувати у нашому музеї і оглянути виставку: 21 стенд на банерній основі розповість Вам  про кращих дочок і синів України, які відстоювали націю коштом власних волі та життя і стали символами незламності та безкомпромісної боротьби за свою державу в епоху сталінських і наступних за ними переслідувань.

Літературно-меморіальний музей О.П.Довженка

Сосницька селищна рада