Запрошуємо жителів та гостей громади на свято Водохреща

Шановні жителі громади!

Вітаємо Вас з найбільшим православним святом – Хрещенням Господнім! Бажаємо, щоб на Вас зійшла свята Божа благодать, щоб тіло і душа омивалися освяченою водою, наситилися здоров’ям, легкістю, втіхою, щоб пішли біль, прикрість, розчарування, ненависть і пороки, а на зміну їм в душі запанували мир, спокій і злагода! Нехай Вам відкриється краще в людях, нехай запанує мир, краса, щастя в сім’ї і сімейних справах, нехай щаслива зірка освітлює вам шлях!

19 січня в громаді відбудуться заходи по святкуванню Водохреща

Сосниця

• 8:00 – в Свято-Покровському храмі відбудеться богослужіння.
  • 11:30 – в районі дамби отець Іоан Степанович освятить воду. Для зручності купання та перевдягання буде встановлено пункт обігріву. Всі бажаючі зможуть почастувати гарячим чаєм, кулішем та глінтвейном.

Чорнотичі

• 9:00 – отець Ярослав проведе богослужіння в Свято-Дмитрівській церкві.
  • 11:00 – хресна хода до криниці.

Волинка

• 9:00 – богослужіння отцем Іоанном в Свято-Михайлівському храмі, а по закінченню – хресна хода та заходи біля місцевого ставу.

Сосницька селищна рада