Затвердили програми та прийняли ряд рішень. Відбулась 16 сесія 7 скликання

18 грудня відбулося пленарне засідання шістнадцятої сесії селищної ради 7 скликання. Передувало сесії засідання постійних комісій, на яких детально були опрацьовані окремі питання порядку денного.

Перед початком сесії селищний голова привітав всіх депутатів з минувшим днем місцевого самоврядування. Користуючись нагодою свята він вручив грамоти депутатам Вячеславу Лойченко, Лілії Саприкіній та ділову загального відділу Людмилі Ревенко. Також всі присутні привітали з днем народження Сергія Макуху.

Далі, уже традиційно, сесію розпочали з виконання Державного Гімну та затвердження порядку денного.

Під час сесії розглянули та прийняли дуже багато рішень, серед яких:

• Затвердили режим роботи на території Сосницької селищної ради розважальних закладів, магазинів, кафе, барів, інше обмеживши їх робочий час 24 годиною (діє на період військового стану);
  • Ввели змінити до штатних розписів закладів освіти та культури;
  • Прийняли рішення про внесення змін до структури виконавчих органів ради;
  • Надати згоду на прийняття в комунальну власність Сосницької селищної ради комплексу будівель санаторію;
  • Приєдналися до Ініціативи Європейської Союзу «Мери за економічне зростання»;
  • Збільшили статутний капітал комунального підприємства «Благоустрій- Сосниця»;
  • Земельні рішення;
  • Та інше.

Також було затверджено ряд програм:

• Програму видалення аварійних та сухостійних перерослих дерев;
  • Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки;
  • Програми використання коштів на природоохоронні заходи;
  • Програму «Чисті криниці»;
  • Програму «Пільгове харчування дітей»;
  • Програму підтримки книговидання місцевих авторів та авторів творів про місцевих видатних особистостей;
  • Програму підтримки обдарованої молоді;
  • Та інші.

З повним переліком порядку денного та результатами голосовуання можна ознайомитись за посиланням результати голосування 18.12.2018.