Затвердили Програму місцевих стимулів для медичних працівників. Відбулась 20 сесія 7 скликання

Сьогодні відбулося пленарне засідання двадцятої сесії селищної ради 7 скликання. Передувало сесії засідання постійних комісій, на яких детально були опрацьовані окремі питання порядку денного.

Вже традиційно перед початком сесії селищний голова привітав депутатів, які в міжсесійний період святкували день народження.

Далі депутати затвердили порядок денний та відкрили сесію виконанням Державного Гімну України.

Всього на сесію було винесено 112 проектів рішень, з яких 96 – земельні питання.

Серед ряду важливих рішень можна виділити такі окремі питання:

1. Затвердження Програми місцевих стимулів для медичних працівників на 2019 рік, яка передбачає співфінансування з районного бюджету на придбання службового майна для лікарів.
  2. Окремим рішенням поклали на в.о. старост обов’язки вчиняти нотаріальні дії, передбачені пунктом 4 частини 2 статті 40 Закону України «Про нотаріат».
  3. Сформували перелік проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції. До переліку ввійшли: Реконструкція вуличного освітлення в селах Волинка, Киріївка, Полісся, Матвіївка, Масалаївка, Пекарів та Реконструкція одноповерхової будівлі з перепрофілюванням її в ЦНАП.
  4. Внесли зміни в статут КП «Сосницьке КЖУ», доповнивши видом економічної діяльності за КВЕД 46.77 – оптова торгівля відходами і брухтом.

З повним переліком прийнятих рішень можна ознайомитись на сайті Сосницької селищної ради.