Завершено етап подання проектів конкурсу Громадський бюджет – 2020

Цього року ми продовжили програму бюджету участі, що надало кожному шанс запропонувати свій проект, який буде реалізований місцевою владою наступного року. За підсумками подання проектів маємо 12 ідей:

1. «Ганок парадного входу закладу дошкільної освіти «Калинка». Автори проекту – Анна Степко, Тетяна Шмотько і Тетяна Атаманюк. Бюджет проекту – 54 750 грн
  2. «Комплект звукового обладнання глядацького залу Чорнотицького СБК». Автори проекту – Людмила Чигир, Ольга Макаренко і Валерій Панкевич. Бюджет проекту – 35 372 грн.
  3. «Реконструкція та благоустрій вуличного туалету Сосницької гімназії ім. О.П.Довженка». Автор проекту: Мороз Владислав Олександрович . Бюджет проекту: 65 995 грн.
  4. «Облаштування парадного входу Сосницької гімназії ім. О.П.Довженка» . Автор проекту: Пульгун Оксана Миколаївна. Бюджет проекту: 101 519 грн.
  5. «Встановлення дерев’яних пішохідних переходів через річку Убідь». Автор проекту: Супрун Віталій Володимирович. Бюджет проекту: 125 000 грн.
  6. «Ефективне тепло задля збереження здоров`я вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості». Автори проекту: Мостова Оксана Олександрівна, Дусь Світлана Володимирівна, Роздерій Тетяна Олександрівна. Бюджет проекту: 85 535 грн.
  7. «Реконструкція внутрішніх санвузлів в приміщенні гімназії ім. О.П.Довженка». Автори проекту: Холецька Наталія Миколаївна, Красиловець Людмила Миколаївна. Бюджет проекту: 48 095 грн.
  8. «Зона комфортного відпочинку в парку на В’юнищі». Автор проекту: Зясько Світлана Олександрівна. Бюджет проекту: 30 438 грн.
  9. «Розширення та заглиблення русла річки в селі Волинка по вул. Лісовій». Автор проекту: Кустенко Наталія Василівна. Бюджет проекту: 45 000 грн.
  10. «Посібник з формування та обрізки дерев з практичним втіленням у громадському та приватному просторі Сосниці». Автор проекту: Кликова Людмила Миколаївна. Бюджет проекту: 29 000 грн.
  11. «Ремонт і відновлення колодязя біля церкви Різдва Богородиці с.Загребелля». Автор проекту: Нак Ольга Володимирівна. Бюджет проекту: 14 822 грн.
  12. «Ремонт колодязя в с.Масалаївка». Автор проекту: Чепурний Денис Миколайович. Бюджет проекту: 23 396 грн.
Що буде далі?
Згідно календаря конкурсу:
  • з 15 грудня 2019 р. по 14 січня 2020 р. включно експертна комісія має проаналізувати проекти на предмет чи є об’єкт проекту загальнодоступний і в компетенції селищної ради в частині законності витрат, а також реалістичності бюджету конкурсу,
  • з 15 січня 2020 року і по 14 лютого 2020 року включно – загальне голосування в Громаді – будь хто матиме право один раз проголосувати, вибравши тільки два проекти.
  • з 15 лютого 2020 року буде визначено переможці конкурсу – в межах доступного бюджету конкурсу 250 000 грн. У випадку нестачі коштів на реалізацію проекту за кількістю голосів, переможцем визнається наступний проект за кількістю голосів, реалізація якого не призведе до перевищення загальної суми Громадського бюджету. У випадку, якщо проекти набирають однакову кількість голосів, переможець визначається за порядковим номером у реєстрі проектів.