Завершились навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними Сосниччини

У середу, 26 травня, в Чернігівській області завершилися двотижневі навчальні збори з територіальної оборони. У них взяли участь 2000 військовозобов’язаних оперативного резерву II черги та резервісти 119 окремої бригади територіальної оборони оперативного командування «Північ».

Впродовж двох тижнів резервісти навчалися спеціальній, вогневій, інженерній, тактичній та військово-медичній підготовці, удосконалювали свої теоретичні знання та навички, необхідні для виконання завдань із захисту територіальної цілісності України.

Щоб собисто привітати всіх учасників заходу з успішним проходженням навчальних зборів, подякувати за гідний рівень підготовки і високий дух патріотизму наших бійців на захід завітала секретар Сосницької селищної ради Світлана Пастушенко.

За підсумками польових навчань військовики-резервісти отримали численні подяки та відзнаки, в тому числі і від Сосницької селищної ради.