Збори громадян 2019: Чорнотичі

13 лютого селищний голова Андрій Портний та начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Ігор Чернуха побували в селі Чорнотичі, де разом із старостою села Олександром Ященко звітували про роботу в 2018 році, та розповіли про плани на наступні роки.

Також серед запрошених були присутні депутат обласної ради Володимир Селянський, помічник народного депутата Анатолія Євлахова Іван Портний, ландшафтний архітектор Людмила Кликова, директоро Чорнотицької школи Олексій Коваленко та настоятель Свято-Дмитрівської церкви отець Ярослав.

Як повідомив староста на території села Чорнотичі проживає 786 людей, які утворюють 320 домогосподарств, та утримують: 181 корову, 17 коней, 41 козу та 269 свиней.

Демографічна ситуація не з найкращих, адже спостерігається природне вимирання. Так за минулий рік народилося 5 діток, а померло 23 людини.

На території села працює школа, лікарська амбулаторія, дитсадок, пожежна частина, сільський клуб, бібліотека, ветдільниця і ветлікарня, Свято-Дмитрівська церква.

В минулому рому в школі провели великий обсяг робіт – замінили старі дерев’яні вікна та двері на нові енергозберігаючі, та встановили новий котел.

В селі видалили біля 20 аварійних дерев, а дрова, які отримали в результаті, передали в школу та дитсадок.

Також було придбано для школи бензопилу, проведено деякі ремонтні роботи по сільському клубу, біля автобусної зупинки встановили туалет та інше.

Основними орендарями землі є ПП «Сосницькі аграрні інвестиції», ФГ «Інтер-Агро-База» та ТОВ «Іст Агро».

В селі організований вивіз сміття. За минулий рік таку послугу надали 7 раз, кожного разу  вивозили приблизно 2 тони сміття.

Серед головних планів на 2019 рік: продовжити видалення аварійних дерев, облагородити кринички, розпочати будівництво амбулаторії та вуличного освітлення.

Після старости до публіки звернувся селищний голова Андрій Портний, який звітував за 2018 рік, та поділився своїми планами на наступні.

Також у присутніх на зборах виникало чимало питань стосовно землі. Тому до слова запросили начальника відділу комунальної власності та земельних відносин Ігоря Чернуху, який надавав відповіді та пояснення на поставлені питання.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: