Збори громадян 2019: Киріївка

6 лютого селищний голова Андрій Портний, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ігор Кустенко та представник територіального центру Віктор Рудя побували в селі Киріївка, де разом із старостою села Васюк Наталією звітували за минулий 2018 рік.

В своєму звіті староста зупинилася на найбільш важливих питаннях, якими займалася сільська рада протягом звітного року.

Загалом в селі налічується 407 жителів, яким видають довідки, реєструють зміну місця проживання, оформлюють субсидію та надають інші послуги в рамках своїх повноважень.

Так на протязі минулого року було видано 495 довідок різного характеру, здійснено 63 нотаріальні дії (довіреності, заповіти, засвідчення підпису) та оформлено субсидію для 105 чоловік.

Офіційних звернень до старости надійшло 187 штук. Всі вони були опрацьовані.

Демографічна ситуація, як і в інших селах, характеризується стійким рівнем смертності. Так за один рік народилося 1  немовля, а помело аж 14 чоловік.

На території села успішно функціонує будинок культури, ФАП, середня школа і магазин.

Васюк Наталія розповіла, що працівники будинку культури активно і дуже добре працюють. Вони проводять різноманітні заходи, наприклад, концертну програму до Дня святого Валентина, 8 березня, 9 травня, підготували і провели День села та Новорічний вечір. Результат їхньої кропіткої роботи – десятки грамот, якими вже завішена ціла стінка.

Минулого року до села приїздили працівники освіти та музеїв ім. О. П. Довженка та ім. Ю. С. Виноградського. Вони проводили з дітками майстер класи перед Великоднем по розфарбовці писанок.

Також представники селищної ради на чолі з Андрієм Ткачом, відвідали школу, запросили туди дітей, активістів села і провели невеличке зібрання по обговоренню і формуванню авторських проектів на громадський бюджет.

До речі, в селі вже виконали минулорічний проект (облаштування кринички). Цього ж року село, в рамках громадського бюджету, отримає в два рази більше коштів.

Також в минулому році в селі працювало два працівника, направлених центром зайнятості. Разом з ними спільними силами жителів села було розчищено від порослі і дерев кладовище та пам’ятні місця.

Далі мова пішла про орендарів землі.

Так за 2018 рік Акціонерне товариство «Агріколь холдінг» надало подарунки учасникам бойових дій до 9-го травня, виділили кошти на проведення Дня села, закупили в школу 10 тон брикету, а також придбали новорічні подарунки для дітей шкільного і дошкільного віку.

ПП «Сосницькі аграрні інвестиції» допомагали селу чисткою доріг, надавали солярку для заправлення тракторів та надавали новорічні подарунки для дітей. Також їми було виділено кошти для придбання 160 метрів штахетнику.

Загалом по землі була збільшена орендна плата, таким чином по ПП «Сосницькі аграрні інвестиції» ставка становила 10%, а «Агріколь холдінг» – 8%.

Що стосується планів на 2019 рік, то їх дуже багато. Головні серед них, це ремонт 4 колодязів (їх чистка та огородження), підсипка і вирівнювання деяких доріг села, планується продовжити роботи з влаштування вуличного освітлення.

Наступним звітував за минулий рік Соснциький селищний голова Андрій Портний. З його звітом ви можете ознайомитись особисто 15 лютого на загальних зборах в Сосниці.

На збори в Киріївку завітали і представники Акціонерного товариства «Агріколь холдінг». Жителі села мали змогу з ними поспілкуватись.

З питань освіти в селі з присутніми спілкувався начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ігор Кустенко.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: