Збори громадян 2019: Пекарів, Кнути

11 лютого селищний голова Андрій Портний, начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Ігор Чернуха і представник територіального центру Віктор Рудя побували в селах Пекарів і Кнути, де разом із старостою Володимиром Трубою ознайомилися з проблемами та перспективами цих сіл.

За словами старости 2018 рік видався не з легких, адже на цей період припало дуже багато змін і перемін, які торкнулися усіх сфер діяльності громади.

За цей старостівський округ проводив роботу по наданню різних послуг жителям громади, зокрема видача довідок, проведення нотаріальних дій, приписка/виписка населення та інше. Також за новими нормами почали вести погосподарський облік.

По населенню маємо дуже невтішні цифри, спостерігається трудова міграція та природне скорочення населення. Так, наприклад, в 1976 році Пекарівська селищна рада нараховувала 1495 чоловік, то сьогодні ми маємо лише 503 жителя.

• Пекарів 238 чол.
  • Кнути 133 чол.
  • Костирів 64 чол.
  • Синютин 68 чол.

Після старости до публіки звернувся селищний голова Андрій Портний, який звітував за 2018 рік, та поділився своїми планами на наступні.

Також у присутніх на зборах виникало чимало питань стосовно землі. Тому до слова запросили начальника відділу комунальної власності та земельних відносин Ігоря Чернуху, який надавав відповіді та пояснення на поставлені питання. В тому числі, він розповів про загальнонаціональну (всеукраїнську) нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, яка набула чинності 1 січня 2019 року.