Збори громадян 2019: Волинка

12 лютого селищний голова Андрій Портний, начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Ігор Чернуха та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ігор Кустенко побували в селі Волинка, де разом із старостою села Василем Дяченко звітували перед громадою за пророблену роботу в 2018 році.

За 2018 рік до сільської ради звернулось багато людей стосовно приватизації земельних ділянок, оформленню спадщини, переоформленню субсидій та з багато інших питань.

На території Вилинківського старостівського округу землі орендують ДП «Зернятко», ФГ «Інтер-Агро-База» та ФГ «Горизонт».

ДП «Зернятко» допомагає селу з завезенням дров, висипці доріг, допомагають в святкуванні свят, придбають новорічні подарунки для дітей, а в зимовий період проводять роботи з розчищення вулиць від снігу.

В свою чергу ФГ «Інтер-Агро-База» допомогла провести ремонтні роботи на стадіоні та поставити нову бесідку біля клубу. Також вони підтримують молодь і фінансують участь юних спортсменів в різних спортивних змагань, наприклад надають транспорт для подорожі в інші райони.

Проблемних питань в селі вистачає. Серед головних – дороги, аварійні дерева і пошта.

В минулому році КП «Благоустрій – Сосниця» закупило бензопилу, що дало змогу розпочати благоустрій на кладовищах.

Були ліквідовані столітні аварійні дерева, що дало змогу забезпечити паливом організації та установи. В цьому році планується провести висадку молодих дерев замість спиляних.

По статистичним даним в селі проживає 552 чоловіки (223 господарства), але з кожним роком кількість населення тільки зменшується. Наприклад за минулий рік померло 22 чоловіки, а народилося всього 2 дитини.

На сьогодні жителі села утримують

  • 121 корову
  • 15 телиць
  • 10 коней
  • 32 овець
  • 11 кіз
  • 34 бджолосім’ї.

Серед присутніх був представник ДП «Зернятко», з яким мали змогу поспілкуватись учасники зборів.

Після старости до публіки звернувся селищний голова Андрій Портний, який звітував за 2018 рік, та поділився своїми планами на наступні.

Також у присутніх на зборах виникало чимало питань стосовно землі. Тому до слова запросили начальника відділу комунальної власності та земельних відносин Ігоря Чернуху, який надавав відповіді та пояснення на поставлені питання. В тому числі, він розповів про загальнонаціональну (всеукраїнську) нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, яка набула чинності 1 січня 2019 року.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: