Збори громадян: Киріївка

12 лютого селищний голова Андрій Портний, начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Ігор Чернуха, керівник комунального підприємства «Благоустрій – Сосниця» Олександр Євченко та помічник народного депутата Євлахова А. С. Іван Портний побували в селі Киріївка, де разом із старостою села Васюк Наталією та директором школи Олегом Якимчуком ознайомилися з проблемами та перспективами освіти та села в цілому.

Зустріч з громадою розпочала староста села, яка розповіла про головні досягнення зроблені в минулому році. Так, наприклад, в 2017 році, хоч і із запізненням, були розпочаті роботи по будівництву дитячого майданчика. Частина робіт вже виконана, а в цьому році планується довести справу до логічного завершення – дітки отримають гарну ігрову площадку.

Також планують і збудувати нову сцену для сільського будинку культури. Матеріали вже заготовили, заклали кошти, поміняли стару проводку, замінили старі лампочки на нові енергозберігаючі.

Згадала Наталія Дмитрівна і сесію в липні минулого року, на якій було прийнято рішення створювати об’єднану громади.

Потім слово мав Сосницький селищний голова Андрій Портний, який особисто подякував всім за підтримку і пообіцяв працювати так, щоб не громада не пошкодувала за вибір і виправдати їх довіру.

Продовжив планами по залученню коштів в Киріївку (субвенція на розвиток інфраструктури ОТГ, субвенція на соціально-економічний розвиток) і реалізацією запланованих справ.

Він розказав, що планується реалізація проекту вуличного освітлення. Як вирішили депутати і громада – попередньо будуть освітлені не асфальтовані вулички. Встановлять точку обліку, шафу управління і протягнуть лінії. Це надасть можливість в майбутньому за власні кошти довішувати світильники. За два роки повинні освітити весь населений пункт повністю.

Також він наголосив, що не є прихильником закривати школу, але наразі, щоб зберегти школу діток не вистачає. Надалі по цьому актуальному питанню більше розповідав директору школи.

Ще одне питання, яке було активно обговорене – можливість відкриття дитсадочка. Сьогодні це питання дуже актуальне, так як в селі 18 дітей дошкільного віку.

В живій дискусії розмовляли і інші теми:

  • Благоустрій села.
  • Створення робочих місць.
  • Видалення аварійних дерев.
  • Вивіз побутових відходів.
  • Та багато іншого.

Далі з присутніми на тему земельних відносин спілкувався Ігор Олексійович. Він надавав відповіді на питання пов’язані з приватизацією земельних ділянок і виготовлення документації на пасовища. На цю тему люди мали змогу спілкуватись з спеціалістом особисто, не публічно.

Далі про свої плани роботи розповів керівник комунального підприємства «Благоустрій – Сосниця» Олександр Євченко.

Після зборів керівники вирушили на екскурсію по будівлям сільської школи та на оглядини приміщення для майбутнього закладу дошкільної освіти (садочка).

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: