Збори громадян: Киріївка

12 лютого селищний голова Андрій Портний, начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Ігор Чернуха, керівник комунального підприємства «Благоустрій – Сосниця» Олександр Євченко та помічник народного депутата Євлахова А. С. Іван Портний побували в селі Киріївка, де разом із старостою села Васюк Наталією та директором школи Олегом Якимчуком ознайомилися з проблемами та перспективами освіти та села в цілому.

Зустріч з громадою розпочала староста села, яка розповіла про головні досягнення зроблені в минулому році. Так, наприклад, в 2017 році, хоч і із запізненням, були розпочаті роботи по будівництву дитячого майданчика. Частина робіт вже виконана, а в цьому році планується довести справу до логічного завершення – дітки отримають гарну ігрову площадку.

Також планують і збудувати нову сцену для сільського будинку культури. Матеріали вже заготовили, заклали кошти, поміняли стару проводку, замінили старі лампочки на нові енергозберігаючі.

Згадала Наталія Дмитрівна і сесію в липні минулого року, на якій було прийнято рішення створювати об’єднану громади.

Потім слово мав Сосницький селищний голова Андрій Портний, який особисто подякував всім за підтримку і пообіцяв працювати так, щоб не громада не пошкодувала за вибір і виправдати їх довіру.

Продовжив планами по залученню коштів в Киріївку (субвенція на розвиток інфраструктури ОТГ, субвенція на соціально-економічний розвиток) і реалізацією запланованих справ.

Він розказав, що планується реалізація проекту вуличного освітлення. Як вирішили депутати і громада – попередньо будуть освітлені не асфальтовані вулички. Встановлять точку обліку, шафу управління і протягнуть лінії. Це надасть можливість в майбутньому за власні кошти довішувати світильники. За два роки повинні освітити весь населений пункт повністю.

Також він наголосив, що не є прихильником закривати школу, але наразі, щоб зберегти школу діток не вистачає. Надалі по цьому актуальному питанню більше розповідав директору школи.

Ще одне питання, яке було активно обговорене – можливість відкриття дитсадочка. Сьогодні це питання дуже актуальне, так як в селі 18 дітей дошкільного віку.

В живій дискусії розмовляли і інші теми:

  • Благоустрій села.
  • Створення робочих місць.
  • Видалення аварійних дерев.
  • Вивіз побутових відходів.
  • Та багато іншого.

Далі з присутніми на тему земельних відносин спілкувався Ігор Олексійович. Він надавав відповіді на питання пов’язані з приватизацією земельних ділянок і виготовлення документації на пасовища. На цю тему люди мали змогу спілкуватись з спеціалістом особисто, не публічно.

Далі про свої плани роботи розповів керівник комунального підприємства «Благоустрій – Сосниця» Олександр Євченко.

Після зборів керівники вирушили на екскурсію по будівлям сільської школи та на оглядини приміщення для майбутнього закладу дошкільної освіти (садочка).

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: