Збори громадян: Пекарів, Кнути

20 лютого селищний голова Андрій Портний, начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Ігор Чернуха, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ігор Кустенко, секретар селищної ради Світлана Пастушенко та начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Андрій Ткач побували в селах Пекарів і Кнути, де разом із старостою села Володимиром Трубою ознайомилися з проблемами та перспективами цих сіл.

Відкрив збори староста села, який звітував за пророблену роботу в минулому році, та розповів про свої цілі на наступний рік.

Після цього до публіки звернувся селищний голова Андрій Портний, який поділився своїми планами на найближчі роки. Серед них:

  • Обладнати села освітленням вулиць.
  • Проведення робіт по благоустрою – видалення чагарників, прибирання сміття та інше.
  • Здійснити випилювання аварійних дерев на територіях загального користування. Дровима, які будуть отримані в процесі роботи, планується забезпечити соціальні об’єкти (клуб, школа, сільська рада і т.д.), а також надавати малозабезпеченим сім’ям, інвалідам та іншим нужденним категоріям.

Про освітянські перспективи і проблеми присутнім розповідав начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ігор Кустенко.

Найбільше питань у присутніх на зборах виникло стосовно землі. Тому до слова запросили начальника відділу комунальної власності та земельних відносин Ігоря Чернуху, який надавав відповіді на питання пов’язані з приватизацією земельних ділянок і виготовлення документації на пасовища. На цю тему люди також мали змогу спілкуватись з спеціалістом особисто.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: