Збори громадян: Загребелля

18 лютого селищний голова Андрій Портний, начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Ігор Чернуха та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ігор Кустенко побували в селі Загребелля, де разом із старостою села Чепурним Денисом ознайомилися з проблемами та перспективами села.

Відкрив збори староста села, який звітував за пророблену роботу в минулому році, та розповів про свої цілі на наступний рік.

Після цього до публіки звернувся селищний голова Андрій Портний, який розповів про плани на цей та наступні роки.

Потім виступив селищний голова – він поділився своїми планами на найближчі роки. Серед них:

  • Обладнати село освітленням вулиць.
  • Проведення робіт по благоустрою – видалення чагарників, прибирання сміття та інше.
  • Розпочати випилювати аварійні дерева на територіях загального користування. Дровима, які будуть отримані в процесі роботи, планується забезпечити соціальні об’єкти (клуб, школа, сільська рада і т.д.), а також надавати малозабезпеченим сім’ям, інвалідам та іншим нужденним категоріям.

Про освітянські перспективи і проблеми присутнім розповідав начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ігор Кустенко.

Завершальним до слова запросили начальника відділу комунальної власності та земельних відносин Ігоря Чернуху, який надавав відповіді на питання пов’язані з приватизацією земельних ділянок і виготовлення документації на пасовища. На цю тему люди також мали змогу спілкуватись з спеціалістом особисто, не публічно.

Загалом, це село, як і попередні, мають дуже схожі проблеми і потреби.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: