Знову загоряння в екосистемах

Впродовж минулої доби, 3 квітня, вогнеборці Чернігівщини ліквідували 33 загоряння в екосистемах на загальній площі 122 га, а також 5 пожеж у житловому секторі громадян.

о 14 год. 06 хв. до Служби порятунку 101 у Сосницькому районі надійшло повідомлення про пожежу залишків сухої рослинності на відкритій території біля с. Мале Устя на площі близько 6 га.

о 21 год. 05 хв. до Служби порятунку 101 у Сосницькому районі надійшло повідомлення про загоряння на відкритій території біля с. Козляничі сухої трави на площі близько 3 га.

Небезпека таких пожеж полягає в тому, що поривами вітру вогонь швидко розповсюджується на значні відстані і охоплює житлові будинки, господарчі споруди та гектари відкритої території.

У зв’язку з цим, рятувальники Сосницького РС Управління ДСНС України у Чернігівській області вкотре звертаються до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки та проявляти обережність у поводженні з вогнем в приватному житловому секторі, а також при перебуванні у лісових масивах, на відкритих територіях та біля торфовищ. Крім того, наголошуємо, що, відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків передбачає адміністративну відповідальність.

Начальник Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області
Довгаль Є.В.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: