Знову жителів багатоквартирних будинків консультують з питань функціонування ОСББ

На запрошення Сосницької селищної ради вчора відбувся черговий тренінг за підтримки проекту ЄС\ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень «НОUSES» з представниками багатоквартирних житлових будинків, які розташовані на території нашого населеного пункту.

Цього разу тренінг був присвячений питанням переваги створення ОСББ, врегулювання питань оплати комунальних послуг, а також основам енергоефективності.

З присутніми спілкувалась  національний консультант зі створення та розвитку ОСББ у Чернігівській області Світлана Рожок. В ході проведення заходу представники багатоквартирних будинків задавали запитання на які отримували вичерпні відповіді.

Крім того, на тренінг завітав представник «Ощадбанку», який проконсультував присутніх про залучення кредитних коштів.

По закінченню тренінгу ті самі питання розглядалися на зустрічі з мешканцями безпосередньо біля житлових будинків по вул. Чернігівській.